Wil je voor de eerste keer Nederlandse les volgen?
Contacteer het Agentschap Integratie en Inburgering, 02 701 72 70
Do you want to take Dutch lessons for the first time?
Contact the Agency for Integration: Agentschap Integratie en Inburgering, 02 701 72 70
Kies je interesse
Populaire cursussen

NT2 - 1.1 Breakthrough
Deze module is voor beginners.
In deze module leer je de basis. Je leert spreken, luisteren, lezen en schrijven. Wat je in de les leert, kan je direct gebruiken in het dagelijkse leven.
Liever iets anders carousel
Liever iets anders carousel-
TrapOp!
Wil jij je kind beter helpen met zijn huiswerk? Wil jij je voorbereiden op een
technische opleiding of test bij VDAB?
Wil jij je voorbereiden op een opleiding om je secundair diploma te behalen?Dan is TrapOp iets voor jou!
Bij CVO EduKempen kan je drie verschillende modules volgen. Je kiest zelf of je één module volgt of meerdere.
Je kan kiezen uit: ICT, Nederlands en Wiskunde. -
Theorie rijbewijs B
Tijdens deze module oefen je voor het theorie-examen voor het Belgische rijbewijs B. Je krijgt taalondersteuning Nederlands zodat je de theorie gemakkelijker begrijpt. Daarna moet je het examen afleggen in een officieel examencentrum.
-
Hout en Nederlands
Je werkt met hout. Je oefent op de namen van gereedschappen en werkmaterialen. Je maakt een werkstuk in hout. Er is een leraar Meubelmaker en een leraar Nederlands.
-
MoederTaal / MamaLeert
Je leert in deze module Nederlands, terwijl je kindje (tussen 0 en 2.5 jaar) wordt opgevangen door vrijwilligsters.
Je krijgt ook advies over opvoeding terwijl je je Nederlands oefent.
Getuigenissen van cursisten

Alejandra - 34 jaar, uit Colombia

Amar - 25 jaar, uit Syrië

Kianosh - 27 jaar, uit Iran

Hana - 40 jaar, uit Vietnam